Şahin ÇOLAK

Şahin ÇOLAK

Belediye Başkanı

1959 yılında Ağlı' da doğdu. Evli ve iki çocuk babası...
Email: info@agli.bel.tr

Şahin ÇOLAK

Uzunca bir seçim maratonundan sonra, önce Allah'ın takdiri sonra siz değerli halkımızın desteğiyle belediye başkanı seçilerek 04.04.2014 Cuma günü göreve başladım.

Bizlere verilen destek ve güvenden dolayı tüm halkımıza teşekkür eder, saygılar sunarım.

Seviyeli, sakin, medeni bir şekilde demokratik yarış olan bu seçim sürecinde her türlü gerekli hassasiyeti gösteren başta belediye başkan adaylarımıza, siyasi parti yöneticilerimize ve siz değerli halkımıza tekrar teşekkür ediyorum.

Artık seçim geride kaldı. Hiçbir küskünlük, kırgınlık, dargınlık olmadan bundan sonra Ağlımız için birleşme, kaynaşma, hizmet etme zamanıdır.

Bu seçimin ne galibi olsun, ne mağlubu olsun. Kazanan Ağlımız olsun, halkımız olsun.

Şu andan itibaren iktidar olsun muhalefet olsun artık halkımız bizden kahve köşelerinde seçim konuşması değil hizmet bekliyor. Birlik beraberlik içinde Allah bize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin diyorum.

Cenabı Allah, bana şimdiye kadar olduğu gibi şu andan itibaren de gurura ve kibire kapılmadan, harama yanaşmadan, hiçbir taraf tutmadan, hak hukuk ve adaletten ayrılmadan, şımarmadan, ezilmeden, büzülmeden, bıkmadan, yorulmadan Ağlımıza, siz değerli halkımıza hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Allah yar ve yardımcımız olsun. Saygılarımla..