YENİ İTFAİYE ARACI

Türkiye Belediyeler Birliğinden hibe olarak yeni itfaiye aracımız Belediyemize teslim edildi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'a, MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ'ye, MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir DURMAZ'a, TBB Başkanımız Sayın Fatma ŞAHİN'e, TBB Genel Sekreteri Sayın Hayri BARAÇLI'ya ve tüm çalışanlarına , emeği geçen herkese teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

Başarının sırrı işini severek yapmaktır.

Devletimiz Milletimiz Var Olsun İlçemize halkımıza hayırlı olsun.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Şenpazar Belediye Meclis Üyemiz Erkan YILDIZ'ın Cenaze Merasiminin Ardından MYK Üyemiz Sayın Yüksel AYDIN ve Belediye Başkanlarımız Belediyemizi Ziyaret Etmişlerdir.

MYK Üyemiz Sayın Yüksel AYDIN, Tosya Belediye Başkanımız Sayın Volkan KAVAKLIGİL, Seydiler Belediye Başkanımız Sayın Mehmet ERDOĞAN, Çatalzeytin Belediye Başkanımız Sayın Ahmet DEMİR, İhsangazi Belediye Başkanımız Sayın Hayatı SAĞLIK, Seydiler MHP İlçe Başkanımız Sayın Muttalip KARAGÖZ, Seydiler İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Kazım DEMİR, Çatalzeytin MHP İlçe Başkanımız Sayın Hüseyin AYDEMİR, Tosya İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Cihan ÇETİN, Ağlı İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Harun ŞAHİN, Çatalzeytin Belediye Meclis üyemiz ve beraberindekiler vefat eden Şenpazar Belediye Meclis üyemiz Erkan YILDIZ'ın cenaze merasiminin ardından belediyemizi ziyaret etmişlerdir. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Bu vesile ile vefat eden Şenpazar Belediye Meclis üyemize Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

KIŞA HAZIRIZ

Hava tahmin raporlarına göre sert ve yoğun kar yağışlı geçeceği belirtilen kış mevsimine hazırlıklarımızı bitirdik.

Buzlanma için tuzlu malzeme stokladık. Kar bıçaklarını yeniledik. Greyderimizin ve diğer araçlarımızın bakımları ve tamirleri yapıldı.

1 adet greyder, 1 adet büyük kepçe, 2 adet Hidromek Beko Loader kepçe, 1 adet traktör ve 4x4 arazili pikabımızla kışın tüm yollarımızın açık tutulması ve halkımızın mağduriyet yaşamamaları için hazırlıklarımızı tamamladık.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

İlçemizin İlk Kaymakamı Olan Sn. Mehmet YAPICI Beyi Ziyaret Ettik.

İlçemiz Aglı'nın ilk Kaymakamı olan ve su anda Karadeniz Ereğli Kaymakamı olarak görev yapan Sn. Mehmet YAPICI Beyi ziyaret ettik. 1991 yılındaki Ağlı'daki anılarımızı tazeledik hasret giderdik. Kaymakam olarak ilk görev yeri olduğu için Ağlı'yı hiç unutamadığını belirtti.

Tüm halkımıza selamları var. Sn. Kaymakamımıza bizlere gösterdiği misafirperverliği, ilgi ve alakaları için teşekkür eder saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın "24 Kasım Öğretmenler Günü" Mesajı

“Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır” sözünü hedef edinerek memleketin her karış toprağında bugünün çocuk ve gençlerini, yarının umut ve geleceklerini yetiştiren çok kıymetli öğretmenlerimiz; başta Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere siz değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlar, ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" Mesajı

Türk ve dünya tarihine adını altın harflerle yazdıran, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü vefatının 84. yılında özlem, minnet ve saygıyla anıyorum.

Milletine duyduğu sonsuz güven ve inancıyla çıktığı zorlu yolda, milletimizi müşterek bir ideal etrafında birleştirmeyi başaran Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, İstiklal Mücadelemizi Cumhuriyetimizin kuruluşuyla taçlandırmıştır. Milletimiz, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün 'en büyük eserim' olarak adlandırdığı Cumhuriyetimizi, kardeşlik, birlik ve bütünlük ruhunu koruyarak tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet ilkeleri kapsamında azim ve kararlılıkla sonsuza kadar koruyacaktır.

Büyük komutan, devlet adamı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ile bin yıldır bu toprakları bizlere vatan yapmak için mücadele eden tüm şehitlerimizin ve gazilerimizin aziz hatıraları milletimizin kalbinde hep yaşayacaktır. Kendisinin emaneti olarak Cumhuriyetimizi ilelebet yaşamak, yaşatmak, geliştirmek, güçlendirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, vatan uğruna canlarını hiç düşünmeden veren kahraman şehitlerimizi, gazilerimizi, silah arkadaşlarını, İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha özlem, minnet ve saygıyla anıyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin KOCA Beyi Ziyaret Ettik

Kastamonu Milletvekilimiz Sn. Metin ÇELİK ve beraberinde AK Parti İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Sait YULU, Toplum Sağlığı Merkezi Doktorumuz Sn. Fuat SOFUHASANOĞLU, Mali Hizmetler Müdürümüz Sn. Alpaslan ÇELEBİ ile birlikte Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin KOCA Beyi ziyaret ettik.

Yeni yapılan Toplum Sağlığı Merkezinin Entegre Hastaneye dönüştürülmesi sözünü aldık. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun.

Sayın Bakanımıza, Sayın Milletvekilimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

MHP İl Kadın Kolları Başkanımız Sn. Güler ÖZDAĞ ve Tüm İlçelerimizin Kadın Çalışma Gruplarının Düzenlemiş Olduğu İstişare Toplantısı Bu Ay İlçemizde Yapılmıştır.

MHP İl Kadın Kolları Başkanımız Sn. Güler ÖZDAĞ ve tüm ilçelerimizin Kadın Çalışma gruplarının düzenlemiş olduğu istişare toplantısı bu ay ilçemizde yapılmıştır. Bu toplantıya İl Başkanımız Sn. Emin ÇINAR, Çatalzeytin Belediye Başkanımız Sn. Ahmet DEMİR, Seydiler Belediye Başkanımız Sn. Mehmet ERDOĞAN, Kastamonu Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Mehmet YURT bey ve ayrıca Ağlı ve Seydiler İlçe Başkanlarımız ile Meclis üyemiz Sn. Atakan DEMİR eşleri ile birlikte iştirak etmişlerdir. Tüm misafirlerimize teşekkür eder. Bu istişare toplantımızın Adayımız Belli, Kararımız Nettir! diyerek 2023 için sahalara inen Milliyetçi Hareket Partimiz için, İlçemiz, İlimiz ve Ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

AK Parti Zonguldak Milletvekili Sayın Ahmet ÇOLAKOĞLU İlçemizi ve Belediyemizi Ziyaret Etmişlerdir.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Sayın Ahmet ÇOLAKOĞLU İlçemizi ve Belediyemizi ziyaret etmişlerdir. İlçemizin sorunları ile ilgili istişarelerde bulunduk.

Daha sonra Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Nureddin NEBATİ Beyi Kastamonu Belediyemizde karşıladık. İlçemiz hakkında bilgi vererek değerlendirmelerde bulunduk. Sayın Bakanımıza ve Milletvekilimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Ketencinler Mahallesi Küme Evleri Yollarımızın Genişletilmesi ve Tesviye Çalışması

Önümüzdeki yıl yapılması planlanan asfaltlama çalışması öncesi Ketenciler mahallesi küme evleri yollarımızın genişletilmesi ve tesviye çalışmalarına devam ediyoruz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı