Her Gün Devam Eden Şiddetli Yağışlar

Her gün devam eden şiddetli yağış, dolu ve yıldırım düşmesi ilçemizdeki bağ, bahçe, tarım arazilerine ve yollarımıza zarar vermektedir. Önümüzdeki haftada devam etmesi beklenen yağışlar için halkımızın daha dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir. Allah Ülkemizi ve Milletimizi afetlerden korusun.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın " 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’ a çıkması, millet iradesine dayanan tam bağımsız devlet kurma yolunda atılan ilk adım olmuştur. 19 Mayıs, esareti kabul etmeyen, hürriyetinden vazgeçmeyen, zulme ve zalime asla boyun eğmeyen Aziz Milletimizin varlık-yokluk mücadelesinin ilk adımıdır.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ün önderliğinde 104 yıl önce Samsun’da yakılan istiklal meşalesi Amasya, Sivas ve Erzurum’dan geçerek elden ele, dilden dile tüm vatana yayılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’ nin kuruluşu, Türk milletinin kurtuluş müjdesi olan 19 Mayıs, milletimiz için iftihar kaynağı, gençlerimiz için ise ibret vesilesidir. Tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs’ ın, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması bu açıdan son derece anlamlıdır. Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz gençlerimizin 19 Mayıs ruhunu anlamalarına ve bu ruha sahip çıkmalarına büyük önem veriyoruz. Bu düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız için mücadele eden tüm kahramanları rahmetle yad ediyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın " Anneler Günü" Mesajı

Başta Şehit anneleri olmak üzere, bütün annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum. Mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum.

Aramızdan ayrılan, başta annem olmak üzere, tüm annelerimizi rahmetle, minnetle, dua ve saygıyla anıyorum. Allah mekânlarını cennet etsin.

İlçemizdeki tüm annelere belediyemiz personelince hediyeleri takdim edildi.

Kurtuluş savaşıyla emperyalizme karşı savaşan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını yetiştiren anneler ve Tüm Türk büyüklerinin anneleri için dua ediyor, onları rahmet ve minnetle anıyoruz.

Gününüz kutlu olsun sevgili anneler.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

İlçe Halk Kütüphane Müdürümüz Sn. Fatmanur ÇAĞILCI hanımefendiyi ve kütüphanemizdeki öğrencilerimizi ziyaret ettik.

İlçe Halk Kütüphane Müdürümüz Sn. Fatmanur ÇAĞILCI hanımefendiyi ve kütüphanemizdeki öğrencilerimizi ziyaret ettik. Öğrencilerimize kütüphanemizden sürekli olarak yararlanmalarını ve okumanın araştırmanın önemini belirterek başarılar diledik.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayımız Sn. Emin ÇINAR ve beraberindeki heyet ile birlikte, Ağlı Dernek Başkanımız Sn. Şaban YÜKSEL, Miskos Helva sahipleri Sn. Ayhan, Aydın VURAL kardeşler, Ağlı Turizm ve Kalkındırma Derneği Başkanımız Sn. Meh..

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayımız Sn. Emin ÇINAR ve beraberindeki heyet ile birlikte, Ağlı Dernek Başkanımız Sn. Şaban YÜKSEL, Miskos Helva sahipleri Sn. Ayhan, Aydın VURAL kardeşler, Ağlı Turizm ve Kalkındırma Derneği Başkanımız Sn. Mehmet MAMUR, Ziraat Odası Başkanımız Sn. Aydın Şükrü ÖZSOY'un belediyemize nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

3 Mayıs Türkçülük Günü Kutlu Olsun

3 Mayıs Türkçülük Günü Kutlu Olsun

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" Mesajı

Emekleri ile Ülkemize değer katan tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü kutlu olsun.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Ağlı Derneğimizin İstanbul Üsküdar da Düzenlemiş Olduğu Birlik Beraberlik ve Kaynaşma Gecesine Katıldık.

Ağlı Derneğimizin İstanbul Üsküdar da düzenlemiş olduğu Birlik Beraberlik ve Kaynaşma gecesine katıldık. Değerli hemşerilerimle hasretlik giderdik. Bizlere karşı gösterdikleri ilgi ve alakaya teşekkür ederiz. Geceyi düzenleyen başta Dernek Başkanımız Sn. Şaban YÜKSEL Beye, yönetimine ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK 'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

MHP İl Genel Meclis Üyemiz Harun ŞAHİN`in babası Tahsin ŞAHİN Vefat Etmiştir.

MHP İl Genel Meclis Üyemiz Harun ŞAHİN`in babası Tahsin ŞAHİN vefat etmiştir.

Merhuma Allah'tan Rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı