Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın "24 Kasım Öğretmenler Günü" İle İlgili Mesajı

Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve saygı ile anıyor, emekli ve görevinin başında bulunan değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Ağlı İlçemizin Kardeş Belediyesi İstanbul Eyüpsultan Belediyesi Tarafından Merhum Osman TOPAL Adına İlçede Yaptırılan Çocuk Parkı Açılışı

Ağlı İlçemizin Kardeş Belediyesi İstanbul Eyüpsultan Belediyesi tarafından Merhum Osman TOPAL adına İlçede yaptırılan Çocuk Parkı açılışı Eyüpsultan Belediye Başkanı Sn. Deniz KÖKEN ve beraberindeki heyet ile birlikte İlçe Kaymakamımız Sn. Saliha Nur ŞEKER, MHP MYK Üyesi Sn. Yüksel AYDIN, Adalet ve Kalkınma Partisi Kastamonu İl Başkanımız Sn. Doğan ÜNLÜ, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanımız Sn. Emre ŞAHİN, Milliyetçi Hareket Partisi önceki dönem Milletvekilimiz Sn. Emin ÇINAR, Siyasi Parti temsilcileri, hemşerimiz merhum Osman TOPAL’ın çocukları Celal, Enes, Yahya, Talha TOPAL ile aile yakınları ve halkımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Protokol konuşmaları yapıldıktan sonra Halk oyunlar gösterileri ile devam eden açılış programı dua ile birlikte kurdele kesilerek merhum Osman TOPAL Çocuk Parkı açılışı yapıldı.

İlçemize, halkımıza ve çocuklarımıza hayırlı olsun. Parkın yapımını gerçekleştiren Kardeş Belediye Eyüpsultan Belediye Başkanımız Sn. Deniz KÖKEN Beye ve ekibine ilçemiz adına teşekkür ederiz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Mahallelerimizde Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmalarımız Devam Ediyor.

Mahallelerimizde kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor.

İlçemiz Ketenciler Mahallesi Tekke küme evlerinin asfaltlama çalışmasından sonra mahalle içi meydan ve yolları kilitli parke taşı döşemesi yapıldı. Hayırlı olsun.

Gelecek nesillere güzel bir memleket bırakmak için birlikte çalışıyoruz, birlikte başarıyoruz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" İle İlgili Mesajı

Aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakârca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı rahmet ve şükranla anıyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

3.Etap Toki Konutları

İlçe Merkezimizde inşaatı devam eden ve çok yakında sahiplerine teslim edilecek olan 106 Dairelik TOKİ Konutlarının hemen yanına yine TOKİ Tarafından yapılması planlanan 3. Etap 54 Adet Konut ve 2 Adet Dükkan İnşaatı için ihale hazırlıklarına başlanmıştır. İlçemize, halkımıza hayırlı olsun.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Mahallelerimizi Güzelleştirmeye Devam Ediyoruz.

Mahallelerimizi güzelleştirmeye devam ediyoruz.

Merkez Mahallemizin Efendioğlu, Kantar ve Kurma Küme evleri yerleşim alanlarına, meydanlarına, yollarına kilitli parke taşı döşendi. Belediyemiz çalışıyor. Hayırlı olsun.

İlçemizde daha yapacak çok işimiz var.

Bizlere güvenenleri ve inananları Allah'ın izniyle mahcup etmedik etmeyeceğiz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. Yılını Büyük Bir Coşkuyla Kutluyoruz.

Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. Yılını büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

Çelenk koyma ile başlayan kutlamalarımız Belediyemizce düzenlenen konserle devam etti. Konserde önceki dönemlerde görev yapan belediye başkanlarımıza, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyelerimize, Sivil Toplum Örgütlerine plaket vererek bayramlarını kutladık.

Okullarımızın hazırlamış olduğu ilçe programı ile günün anlam ve önemine yakışır bir etkinlikle ve coşkuyla kutlamalarımız devam etti. İstiklalden istikbale Ebediyen Cumhuriyetimiz Yaşasın ve Kuruluşunun 100. Yılı kutlu olsun diyoruz.

Bu vesile ile Devletimizin ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.

Yaşasın Türk Devleti
Yaşasın Türk Milleti
Yaşasın Cumhuriyet
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" İle İlgili Mesajı

“Bugün, en büyük bayramdır!”

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun! Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.

Yaşasın Türk Devleti
Yaşasın Türk Milleti
Yaşasın Cumhuriyet
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Valimiz Sayın Meftun DALLI Beyefendi ve beraberinde İl Jandarma Komutanımız Sn. Zafer ÖZDEN, İl Emniyet Müdürümüz Sn. Kayhan AY İlçemizde Kaymakamlığımızı ve Belediyemizi ziyaret ettiler.

Valimiz Sayın Meftun DALLI Beyefendi ve beraberinde İl Jandarma Komutanımız Sn. Zafer ÖZDEN, İl Emniyet Müdürümüz Sn. Kayhan AY İlçemizde Kaymakamlığımızı ve Belediyemizi ziyaret ettiler.

Çalışmalarımız ve İlçemizin sorunları ile ilgili sunum yaptık. Ziyaretleri için Sayın Valimize, İl Jandarma Komutanımıza ve İl Emniyet Müdürümüze teşekkür ederiz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendiyi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir DURMAZ'ı ziyaret Ettik.

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendiyi ve Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir DURMAZ'ı ziyaret ederek yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgi sunduk. Tavsiyelerini aldık.

Ağlı'lı hemşehrilerimize selam ve sevgilerini ilettiler.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Duyurular

TOKİ' DEN DUYURU

TOKİ' DEN DUYURU İlçemiz Toplu Konut Projesi Kapsamında yer alan 1 Adet konut TOKİ tarafından 11 Ekim 2023 Çarşamba günü Saat:10:30' da açık artırma yöntemi ile satışa sunulacaktır. Bu çerçevede söz konusu konutun satış koşullarına ve fiyatlarına i

Tüm Duyurular