Cide Belediye Başkanımız Sn. Nejdet DEMİR Beyi Ziyaret Ettik.

Kargaz Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mevlüt KARA, Satın Alma Müdürü Sayın Kazım KAHRAMAN, Yapım Müdürü Sayın Ömer AĞBAL, Kastamonu İl Müdürü Sayın Burak KURTOĞLU ile beraber, Cide Belediye Başkanımız Sayın Nejdet DEMİR' i ziyaret ettik. Göstermiş olduğu ilgi, alaka ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz.

Bülent ERGİN
Ağlı Belediye Başkanı

Şenpazar Belediye Başkanımız Sn. Cem ÇINAR Beyi Ziyaret Ettik.

Şenpazar Belediye Başkanımız Sn. Cem ÇINAR Beyi ziyaret ettik. Göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz.

Bülent ERGİN
Ağlı Belediye Başkanı

Kastamonu İl Tarım Ve Orman Müdürümüz Sn. Bekir Yücel TANRIKULU Bey ve Ekibi Belediyemizi Ziyaret Ettiler.

Kastamonu İl Tarım Ve Orman Müdürümüz Sn. Bekir Yücel TANRIKULU Bey ve Müdür Yardımcısı Sn. Mücahit TEMUR Bey, Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürümüz Sn. Cumhur Hakkı GÜLLÜ Bey, İlçe Tarım Müdürümüz Sn. Ufuk YENİAY ve Ziraat Mühendisi Sn. Ahmet DEMİRKAN Belediyemizi ziyaret ettiler. İlçemizle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.

Bülent ERGİN
Ağlı Belediye Başkanı

Ziyaretleri İle Bizleri Sevindiren Kıymetli Özel Öğrencilerimize ve Değerli Öğretmenlerimize Çok Teşekkür Ederiz.

Ziyaretleri ile bizleri sevindiren kıymetli özel öğrencilerimize ve değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

Herkesin birer engelli adayı olduğunu unutmadan, günlük yaşantımıza onların gözüyle bakarsak dünya daha da güzelleşecek. Bu vesile ile tüm engelli vatandaşlarımızın 10-16 Mayıs Dünya Engelliler haftasını kutluyor, engelli vatandaşlarımıza ve onların her an yanında olan kıymetli ailelerine sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum.

Bülent ERGİN
Ağlı Belediye Başkanı

Karayolları Bölge Müdürümüz Sn. Alparslan EŞLİK Beyi Ziyaret Ettik.

Karayolları Bölge Müdürümüz Sn. Alparslan EŞLİK Beyi ziyaret ettik. Göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz.

Bülent ERGİN
Ağlı Belediye Başkanı

DSİ Bölge Müdürümüz Sn. Yasin DEVRİM Beyi Ziyaret Ettik.

DSİ Bölge Müdürümüz Sn. Yasin DEVRİM beyi ziyaret ettik. Göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz.

Bülent ERGİN
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Bülent ERGİN'in "Dünya Çiftçiler Günü" İle İlgili Mesajı

Ülkemizin bel kemiği olan, üreterek Ülkemize değer katan, nasırlı elleriyle toprağa hayat veren emektar tüm çiftçilerimizin Dünya Çiftçiler Günü´nü kutluyor, bol bereketli bir yıl geçirmelerini diliyorum.

Bülent ERGİN
Ağlı Belediye Başkanı

Anneler Günü Konserini annelerimizin yoğun katılımlarıyla birlikte kutladık.

Anneler Gününü Belediyemiz Düğün Salonunda düzenlemiş olduğumuz Anneler Günü Konserine annelerimizin yoğun katılımlarıyla birlikte kutladık. Hanımefendilerimiz, Seyfi ÇULLU ve Mihrican DEPİŞKEN konserinde ve çeşitli oyunlarla doyasıya gönüllerince eğlendiler.

Konserimize teşrif eden tüm annelerimize, Sanat Organizasyon Yusuf ÇEMÇEM bey ve ekibine, çok güzel konserleriyle sanatçımız Sayın Seyfi ÇULLU beyefendiye ve Mihrican DEPİŞKEN hanımefendiye çok teşekkür ederek şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Şehit anneleri olmak üzere, bütün annelerimizin Anneler Gününü tekrardan kutlar, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat dilerim.

Bülent ERGİN
Ağlı Belediye Başkanı

Kuvvetli Yağış Uyarımız.

13/05/2024 15:00 -14/05/2024 02:00 periyodları arasında geçerli olmak üzere ilimiz çevrelerine ait Kuvvetli Yağış Uyarımız.

Bülent ERGİN
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Bülent ERGİN'in "Anneler Günü" İle İlgili Mesajı

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet (S.A.V.)’in “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” diye buyurduğu, şefkat, merhamet, karşılıksız sevgi ve fedakârlığın timsali olan annelerimiz sevginin en büyüğüne layıktır.

Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok annelerimizin payı vardır. Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır. Bu vesile ile başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin "Anneler Gününü" kutluyor, ebediyete göç etmiş olanlara da Allah'tan rahmet diliyorum.

Ağlı Belediye Başkanlığı olarak düzenlemiş olduğumuz Anneler Günü Programımıza İlçemizin tüm hanımefendilerini davet eder, saygılar sunarım.

Saat: 18:00
Yer: Ağlı Belediye Düğün Salonu

Bülent ERGİN
Ağlı Belediye Başkanı

Haberler

Cide Belediye Başkanımız Sn. Nejdet DEMİR Beyi Ziyaret Ettik.

Kargaz Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mevlüt KARA, Satın Alma Müdürü Sayın Kazım KAHRAMAN, Yapım Müdürü Sayın Ömer AĞBAL, Kastamonu İl Müdürü Sayın Burak KURTOĞLU ile beraber, Cide Belediye Başkanımız Sayın Nejdet DEMİR' i ziyaret ettik. Göstermiş olduğu il

Tüm Haberler

Duyurular

İmar Planı Değişikliği

Merkez Mahallesi 277 ada 1 Parseldeki Toplu Konut İradesi Başkanlığına Ait Alanda İmar Planı Değişikliği

Tüm Duyurular