Yöresel Ürünler Pazarı Bayanlar Dinlenme Salonu Hizmete Açıldı.

#Yöresel #Ürünler #Pazarı #Bayanlar #Dinlenme #Salonu Aile olarak kimseye muhtaç olmayalım, onun bunun elini gözetmeyelim, çoluğumuzu çocuğumuza iyi bir gelecek hazırlayalım diyerek el emeği göz nuruyla, alın teriyle ürettikleri yöresel ürünleri aile ekonomisine katkı amacıyla açık havada dışarda pazarlamaya çalışan hanım kardeşlerimize, teyzelerimize Ağlı Belediyesi olarak ürettikleri ürünleri daha temiz hijyenik bir ortamda satış yapabilmeleri için tertipli düzenli kapalı bir yöresel ürünler satış yeri yaptık. Ayrıca pazar alışverişine gelen bayanların alışverişleri esnasında oturup dinlenebilecekleri, sıcak bir çay bir kahve içebilecekleri bayanlar dinlenme salonu yaparak hizmete açtık. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun.

Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ün vefatının 82. Yıldönümü Programı

Aziz milletimiz için büyük başarılara imza atan, Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ü vefatının 82. Yıldönümünde rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. Ruhu şad olsun. Şahin ÇOLAK Ağlı Belediye Başkanı

Cumhuriyetimizin İlanın 97. Yıl Dönümü Programı

Cumhuriyetimizin ilanın 97. yıl dönümü vesilesiyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyorum. Şahin ÇOLAK Ağlı Belediye Başkanı

Dikmen Mahallemizin Oyru Küme evlerine Yeni Mezarlık Yolu Açıldı.

Dikmen Mahallemizin Oyru Küme evlerin den araç gereç ulaşımı bulunmayan köyün mezarlığına Belediyemiz ekiplerince yeni yol yapıldı. Menfez ve kumlaması yapılarak ulaşıma açıldı. Bu yol için tarlalarından yer veren mahalle sakinlerimize, yolun açılması için katkı sunan, emeği geçen herkese ve Belediyemiz Personellerine teşekkür ederim.

Kavak ve karaharman tepe üstleri görüş açısı ve trafik akışı yönünden daha güvenli hale getiriliyor.

Belediyemizin müracaatı neticesinde Ağlı - Küre karayolunda, kaza riski bulunan kavak ve karaharman tepe üstleri indirilerek görüş açısı ve trafik akışı yönünden daha güvenli hale getiriliyor. Bu çalışmaları yapan Karayolları Bölge Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Vahşi Depolama (Çöp Toplama) Alanı Olarak Kullanılan Bölgenin Islah Çalışmaları.

Ağlı Belediyemizin yıllardır çöp bıraktığı Adalar köyü yolu üzerindeki vahşi depolama (Çöp Toplama) alanı olarak kullanılan bölgenin ıslah çalışmaları üyesi olduğumuz Kastamonu Mahalli İdareler Birliği (KASMİB) tarafından yapılan Avrupa Birliği Projesi kapsamında temizliğine başlandı.

19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlu Olsun.

Devlet ve Milletimiz arasında önemli bir köprü vazifesi gören tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlu Olsun.

İlçe Merkezindeki Can ve Mal Güvenliği Bakımından Riskli Binaların Yıkımına Başladık.

Daha güzel ve temiz bir Ağlı için ilçe merkezindeki can ve mal güvenliği bakımından riskli binalar ile metruk binaların yıkımına başladık.

Aşağı Örencik - Küre Asfalt Arasındaki Yol Çalışması

Yıllardır kullanılmadığından kapalı durumda olan patika halindeki Aşağı Örencik - Küre Asfalt arasındaki yol genişletilerek dereye de büyük çaplı büzler konup ulaşıma açıldı. Hayırlı olsun.

Belediyemiz çalışanlarına teorik ve uygulamalı eğitim semineri verildi.

Kastamonu Afad ve Kastamonu Belediyesi itfaiye birimlerince trafik kazalarında ve afetlerde müdahale, kurtarma konularında Belediyemiz çalışanlarına teorik ve uygulamalı eğitim semineri verildi. Afad personeli ile Kastamonu Belediyesi itfaiye görevlilerine ve seminere katılan personelimize teşekkür ederiz.