Ilgaz Tesislerinde İl İstişare toplantısı yapıldı.

Tarım ve Orman Bakanımız Sn. İbrahim YUMAKLI, Bakanlık Yetkilileri, Sn. Valimiz, Sn. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Kamu Kurumlarımızın en üst yetkilileriyle birlikte Ilgaz Tesislerinde İl İstişare toplantısı yapıldı.

İlçemiz ile ilgili olarak şiddetli yağışlarda özellikle Kale tarafından gelen selin ilçemize girmeden başka bir yöne aktarılması yönündeki teklifimizi anlattık. Sayın Bakanımızın talimatlarıyla en kısa sürede İl'den teknik bir heyetin ilçemize gelerek bir projenin yapılıp ilçe merkezine gelen selin önlenmesi için söz aldık.

Konu ile ilgili ve ilçemizin doğalgaz gibi diğer sorunları içeren dosyamızı Bakanımıza sunduk.

Sayın Bakanımıza, Valimize, Milletvekillerimize teşekkür ederiz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın "19 Eylül Gaziler Günü" İle İlgili Mesajı

Tüm gazilerimizin 19 Eylül ‘Gaziler Günü’nü kutluyor, Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükran, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Türk Devletleri Teşkilatı Aksakallar Konseyi Başkanı Sayın Binali YILDIRIM Beyefendiyi Kastamonu Belediyemizde ağırladık.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Türk Devletleri Teşkilatı Aksakallar Konseyi Başkanı Sayın Binali YILDIRIM Beyefendiyi Kastamonu Belediyemizde ağırladık. Kendileri ile ilçemiz hakkında istişarelerde bulunarak doğalgazın en kısa sürede ilçemize kavuşturulması meselesini görüştük. İlgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın "Eğitim-Öğretim Yılı" İle İlgili Mesajı

2023-2024 eğitim öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen, yöneticilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni eder, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanlığımızın 14. Üncü Olağan kongresi gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanlığımızın 14. Üncü Olağan kongresi gerçekleştirildi. Ülkemize, Milletimize ve İlimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İl Başkanımız Sayın Emre ŞAHİN'e ve yönetimine hayırlı uğurlu olsun başarılar diliyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Kastamonu Milletvekilimiz Sn. Halil ULUAY'ı Ziyaret Ettik.

Kastamonu Milletvekilimiz Sn. Halil ULUAY'ı ziyaret ettik. İlçemizin sorunları ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Göstermiş oldukları ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Valimiz Sayın Meftun DALLI'ya hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Sn. Emre ŞAHİN, Merkez İlçe Başkanlığı, Kadın Çalışma Grubu ve İl Yönetimi ile birlikte İl, İlçe Belediye Başkanları olarak Valimiz Sayın Meftun DALLI'ya hayırlı olsun ziyareti yaparak İlçelerimizle ilgili istişarelerde bulunduk.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

120 Kişilik Emekli Öğretmen Grubumuz İlçemizi ve Bizleri Ziyaret Ettiler.

1975-1980 yılları arasında İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsü mezunlarının TURAN SEVDALILARI AHDE VEFA TOPLANTISI için Öğretim Görevlisi o zamanki Müdür Yardımcısı Fikret AKIN ve Fikri YAZAN ile beraberindeki 120 kişilik emekli öğretmen grubumuz ilçemizi ve bizleri ziyaret ettiler. Ağlı Kalesini ve İlçemizi gezdirerek yöremizi tanıtma fırsatı bulduk.

Ziyaretlerinden dolayı değerli meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın "30 Ağustos Zafer Bayramı" İle İlgili Mesajı

Vatanımızın devamlılığı ve bağımsızlığı yolunda çok önemli bir anlamı olan 30 Ağustos Zaferi Bayramı’nın 101. yıldönümünü kutluyor; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere bu eşsiz vatan uğruna canını veren tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman Gazilerimizi sonsuz minnet ve rahmetle anıyoruz.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

M.H.P Ağlı İlçe Başkanlığımızın 10. Olağan Kongresini Gerçekleştirdik.

M.H.P Ağlı İlçe Başkanlığımızın 10. olağan kongresini gerçekleştirdik.

Kongremize teşrif eden MYK Üyemiz Sn. Yüksel AYDIN'a, önceki dönem MYK Üyemiz Sn. Tarık Ziya ÇAĞILCI'ya, İl Başkanımız Sn. Emre ŞAHİN ve yönetimine, Kastamonu Belediye Başkanımız Sn. Galip VİDİNLİOĞLU'na, önceki dönem milletvekilimiz Sn. Emin ÇINAR'a, İl Genel Meclis üyelerimize, Belediye Meclis üyelerimize, Sivil toplum örgütlerine, muhtarlarımıza, hanımefendilere, beyefendilere teşekkür ediyorum.

Genel Kurulumuzun hayırlı olmasını temenni ederek seçilen yeni yönetime başarılar diliyorum.

Şahin ÇOLAK
Ağlı Belediye Başkanı

Duyurular

3. Etap Toki Konut Belirleme Kurası

Ağlı İlçemizde 3.Etap 46 / 250.000 Sosyal Konut Projesi kapsamında hak sahibi olarak belirlenen toplam 46 hak sahibi arasından, 2.Etap Toki stokunda bulunan Kastamonu İli, Ağlı İlçesi 106 Konut Toplu Konut Projesi'nden 21 adet konut için " Konut Belirleme

Tüm Duyurular