Belediyemiz çalışanlarına teorik ve uygulamalı eğitim semineri verildi.

Kastamonu Afad ve Kastamonu Belediyesi itfaiye birimlerince trafik kazalarında ve afetlerde müdahale, kurtarma konularında Belediyemiz çalışanlarına teorik ve uygulamalı eğitim semineri verildi. Afad personeli ile Kastamonu Belediyesi itfaiye görevlilerine ve seminere katılan personelimize teşekkür ederiz.

İlçemiz Merkez Mahallesi Kuyucu küme evlerinin alt yapı kanalizasyon çalışmasını yapıyoruz.

İlçemiz Merkez Mahallesi Kuyucu küme evlerinin alt yapı kanalizasyon çalışmasını yapıyoruz. Belediye personelimize, merkez muhtarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı olsun. 2

Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazilerimizin Gaziler Günü kutlu olsun. Vatan size minnettardır.

Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazilerimizin Gaziler Günü kutlu olsun. Vatan size minnettardır.

Bayanlara Yöresel Pazar Yeri ve Dinlenme Salonu.

Bayanlara Yöresel Pazar Yeri ve Dinlenme Salonu Aile ekonomisine katkı amacıyla bayanların yapmış oldukları yöresel ürünleri daha temiz, düzenli ve hijyenik bir ortamda satışa sunabilmeleri için Yöresel Ürünler satış reyonu ile salı günleri bayanların daha rahat alışveriş yapıp dinlenebilmeleri için Bayanlar Dinlenme Salonu inşaatına başlanmıştır. İlçemize hayırlı olsun.

Valimiz Sayın Avni ÇAKIR Bu Gün İlçemizde Bir Dizi Ziyarette Bulundu.

Valimiz Sayın Avni ÇAKIR bu gün ilçemizde bir dizi ziyarette bulundu. İlçemizde Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, Emniyet Amirliği ve Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Valimiz. İlçe esnaflarını da ziyaret ederek ilçemizden ayrıldı. Sayın Valimize ilçemizi ziyaretleri sırasında memnuniyet verici görüşlerinden dolayı teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

98 yıl önce Kanlarıyla ve canlarıyla bu toprakları bizlere vatan yapan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyorum. Şahin ÇOLAK Ağlı Belediye Başkanı

Belediyemiz Hizmet Binası ile su depolarımızın bakım ve onarımları yapıldı.

Belediyemiz Hizmet Binası ile Merkezdeki ve Geçcüğezdeki su depolarımızın çatı, sıva, boya vb. bakım ve onarımları yapıldı.

İlçemize Sağlık Merkezi binasının yapım işi başlamıştır.

İlçemize yapılacak olan Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 ASHİ binasının yapım işi başlamıştır. İlçemize hayırlı olsun.

Alınca Mahallemizde alt yapı kanalizasyon çalışması yapıldı.

Alınca Mahallemizde daha önce yaptığımız alt yapı kanalizasyon çalışmasında yarım kalan evlerin kanalizasyonunu şebekeye bağladık.

Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kursu verildi.

Kurum içinde veya kurum dışında riskli alanlarda çalışan Belediyemiz Personeline, Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kursu verildi. Kursun verilmesini sağlayan ilçemiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne ve Kurs Öğretmeni Sn. Serhat GÜVEN' e ve kursa katılan tüm belediye çalışanlarımıza teşekkür ederiz.